Rebuild serveru

51%
Toto je posledná správa od vedenia portálu ShotWar.eu. Aktuálny server bol spustený 26.01.2014 pod názvom ByCraft.cz (neoficiálne v roku ~2012 pod názvom CrazyGame.cz a po tom čo nám bola doména ukradnutá tak ShotWar.eu v 2013), poniektorí hráči si možno budú pamatať na náš starý SkyWars, BedWars, Annihilation, HnS alebo SkyBlock server. Od roku 2014 mal server rekordný počet online hráčov 471 (pred tým na CrazyGame 400/400 takmer nonstop, 200 SB, 200 SW). Približne pred 3 mesiacmi sme sa rozhodli server prerobiť úplne od základov, dôvodov bolo už veľa (neoptimalizované server jadro ktoré nebolo dostatočne modulárne a hromadil sa v ňom bordel, herný server nemal dostatočne dobrý systém na preklady a nové veci sa tam dorábali zložito a tak som postupne strácal motiváciu sa serveru venovať). Na novom serveri bude úplna podpora CZ/EN jazykov, vylepšený zážitok z hry pridaním užitočných ukazovateľov, efektov a nových fičúr. Samozrejmosťou sú aj naše vlastné itemy ako bankovky, meče, crates.. spawnery ako odmena za hlasovanie a zaistený stabilný economy systém. Čo sa týka chatu, tak aj ten dostane veľký update a vylepšeniu sa nevyhne ani náš AFK systém, aby sa nestalo že niekto bude pri farme AFK celú noc a Report systém.

Spustenie nového serveru

Čo sa týka spustenia, tak je to ešte v nedohľadne, základ serveru už máme pripravený, no stále nám zostáva dorobiť web, blog, grafiku, SkyBlock, Creative atp. Mimochodom, na pozadí tejto stránky je screenshot z nášho pripravovaného Survival 1.13.1 serveru. Naplánované spustenie pre vybraných hráčov (na konci mesiaca sa budete môcť prihlásiť) približne na 2 týždne bude 05.10.2018 (zostáva 15 dní) a potom by mal byť server už pripravený aj na zvyšok komunity.

Posily do tímu

Aktívne hľadáme nových ľudí do nášho teamu, najviac treba pomôcť so stavbou nových máp, pretože momentálne na stavbu máp máme pár developerov, čo nie je najlepší nápad :X. Napísať mi môžete na discord (haelexuis), nájdete ma online na našom Discorde.
Pokračovať na starý web